your location front page ludo movie

Sport Factory v4.2.5 APK for Android download

ludo hind mod apk

Aplikacja zawiera podstawowe informacje na temat klubu Sport Factory Bydgoszcz i jego oferty oraz informacje o aktualnoś

Aplikacja zawiera podstawowe informacje na temat klubu Sport Factory Bydgoszcz i jego oferty oraz informacje o aktualnościach, instruktorach i opisy zajęć.
Klubowicze za pomocą swojego adresu mailowego oraz numeru abonamentu logują się do klubowego grafiku zajęć. Wówczas istnieje możliwość rejestrowania się i wypisywania z zajęć oraz przeglądania swojego grafiku zajęć. Na dwie godziny przed zajęciami Klubowicz otrzymuje komunikat przypominający o zajęciach.
Osoby zalogowane mają również dostęp do swojego profilu, w którym prowadzą historię swoich treningów z możliwością udostępniania ich na Facebook’u. Mogą także planować i kontrolować swoje postępy treningowe za pomocą indywidualnie tworzonych postanowień.

Download APK(27.0MB)

This article comes from the Internet and does not representludo gamePosition, please indicate the source for reprinting:https://www.yz90989.com/4106/sport-factory-v4-2-5-apk-for-android-download/

ludo ludo mod apk